Ośrodek wakacyjny w pobliżu Aquaparku Tatralandia

Numer referencyjny: TR19980
Kraj: Słowacja
Miasto: Liptowski Mikułasz
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Mieszkanie/Apartament
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 40.04 m2 - 67.66 m2
 
Cena:
78.000 € - 205.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Przedstawiamy unikalny kompleks obiektów rekreacyjnych w samym sercu Liptowa, jednej z najpiękniejszych części Słowacji. Cały kompleks obejmuje 11 stylowych osad otoczonych niesamowitą przyrodą z pięknym widokiem na okoliczne góry. Ośrodek znajduje się zaledwie 15 minut jazdy od największego ośrodka narciarskiego Jasná - Niskie Tatry, w pobliżu największego parku wodnego na Słowacji lub zalewu Liptovská Mara. Projekt stanowi doskonałą okazję inwestycyjną dla inwestorów indywidualnych.


Zalety ośrodka

  • W bezpośrednim sąsiedztwie aquaparku Tatralandia, największego aquaparku na Słowacji, jednego z największych w Europie Środkowej
  • W pobliżu największego ośrodka narciarskiego i turystycznego Jasná - Niskie Tatry
  • Apartamenty i bungalowy na własność prywatną
  • Zarządzanie i usługi dalszego wynajmu
  • Gwarantowana stopa zwrotu z wynajmu 5 %
  • Dalszy wynajem nie jest obowiązkem
  • Sprzedaż z kompletnym wyposażeniem 
  • Projekt zakończony
  • Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Aquapark Tatralandia

Ośrodek położony jest w pobliżu Aquaparku Tatralandia, największego aquaparku na Słowacji i jednego z największych aquaparków w Europie Środkowej.

Znajdziesz tu różnego rodzaju baseny, w tym termalne lub ze słoną wodą, zjeżdżalnie wodne, tropikalny raj, wyspe piratów z Karaibów, część dla dzieci do lat 3, park rozrywki, centrum wellness, celtycki świat saun, restauracje i bary.


Korzystne efekty

Woda w Tatralandii dzięki swojemu składowi ma dobroczynny wpływ na układ ruchu i drogi oddechowe. Ciesz się leczniczymi efektami terapii przez cały rok w basenach z morską wodą w Tropical Paradise. Rozpuszczona w wodzie sól aktywnie wpływa na stan ośrodkowego układu nerwowego, poprawia krążenie, nie wywołuje reakcji alergicznych, poprawia stan skóry, pomaga w walce z cellulitem i nadwagą, normalizuje sen, zmniejsza uczucie zmęczenia, działa odprężająco i dezynfekująco.


Inwestycja gwarancją 5 %

Kupując tu nieruchomość masz możliwość skorzystania z systemu dalszego wynajmu z gwarantowanym dochodem 5% w skali roku lub korzystania z niego na swoje potrzeby bez obowiązku dalszego wynajmu. To zależy od Ciebie. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości na Słowacji. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: