Piękne wille z widokiem na otaczające góry

Numer referencyjny: IM19299
Kraj: Włochy
Region: Livigno & Bormio
Miasto: Livigno
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 80.00 m2 - 340.00 m2
 
Cena:
670.000 € - 800.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Znakomita lokalizacja z panoramicznymi widokami, zaledwie 500 metrów od wyciągów narciarskich w Livigno (część Trepalle), cztery nowe, parterowe wille. Zostały one zbudowane w roku 2012. Są one przeznaczone dla jednej lub dwóch rodzin.

Istnieją trzy sypialnie, dwie łazienki, piwnica, strych, balkony i ogród. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu dla 1-2 samochodów. Wille są sprzedawane bez wyposażenia, wykończenie (płytki itd.) może być wykonane zgodnie z życzeniem przyszłego nabywcy. Wille są w klasie energetycznej B. Roczny koszt wynosi około 2000 €.

  • Wolnostojąca willa A: przyziemie 160 m2, parter 90 m2, pierwsze piętro 90 m2 + balkon, poddasze (poddasze nie nadaje się do zamieszkania).
  • Dvojvila B przyziemie 130 m2, parter 80 m2, pierwsze piętro 80 m2 + balkon, poddasze (poddasze nie nadaje się do zamieszkania).
  • Willa C: przyziemie 170 m2, parter 60 m2, pierwsze piętro 60 m2 + balkon, poddasze(poddasze nie nadaje się do zamieszkania).
  • Dvojvila D: przyziemie 130 m2, parter 58 m2, pierwsze piętro 58 m2 + balkon, poddasze(poddasze nie nadaje się do zamieszkania) 

W Livigno, jednym z najlepszych ośrodków narciarskich we Włoszech, dzięki dużej wysokości, zawsze można liczyć na doskonałe warunki śniegowe. Przez cały sezon, można korzystać z nowoczesnych wyciągów, ponad 70 km przygotowanych stoków, na wszystkich poziomach trudności i 40 km tras biegowych. Snowboardziści docenią doskonale wyposażony snowpark dla dzieci są gotowe wspinaczka, jazda na sankach i wyciągi.

 

Okręg Livigno i Bormio

Oferujemy Państwu do zakupu nieruchomości w pobliżu wyciągów narciarskich i tras narciarskich i domów w Livigno, Bormio, Valdidentro, Valfurva i Valdisotto. Livigno jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich. Geograficznie leżą już w Dolomitach, ale pod włoskimi Alpami. Znajduje się w otwartej dolinie Aqua Granda na wysokości 1800 metrów, w pobliżu granicy ze Szwajcarią. Teraz połączone ze Szwajcarią tunelem transgranicznym Munt la Scher prowadzi miłośników jazdy na nartach Livigno z całej Europy. Możesz cieszyć się w sumie 115 km doskonale przygotowanych tras, słoneczną pogodą, pyszną kuchnią włoską, restauracjami i kawiarniami. Również latem można spędzić niezapomniany aktywny wypoczynek.

A to jeszcze nie wszystko. Livigno cieszy statut strefy bezcłowe - nie stosuje się tutaj, VAT i podatku akcyzowego. Po okazyjnych cenach można kupić ubrania, paliwo, alkohol i perfumy.

Wszystko to sprawia, że bogate miasto w Alpach Livigno, które przyciąga turystów przez cały rok z całej Europie. 

W pobliżu znajduje się ośrodek Bormio (tylko 35 km od Livigno) słynie przede wszystkim z organizowania regularnych wyścigów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim na stoku Pista Stelvio.

Czy jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Livigno, Bormio we Włoszech? Sontaktuj z nami, aby zorganizować wizytę w nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: