Przepiękna willa w pobliżu siedziby rodziny królewskiej, Haga

Numer referencyjny: SO18436
Kraj: Holandia
Miasto: Haga
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Cena:
3.850.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Oferujemy zachwycająca willę w atrakcyjnej dzielnicy w Hadze, w pobliżu siedziby młodej rodziny królewskiej i miejsca zamieszkania wielu dyplomatów.

Willa znajduje się na terenie o powierzchni 2000 m2 z pięknie zaprojektowanym ogrodem i trzema garażami. W okolicy stoją monumentalne wille zamieszkałe przez dyplomatów i znane osobistości. Prestiżowa dzielnica Hagi.

Na parterze willi znajduje się hol z wejściami to pojedynczych pokoi. Dalej mieści się salon z wysokim stropem, kominkiem ulokowanym pośrodku pomieszczenia oraz z dużymi oknami zajmującymi całą szerokość jednej ściany. W salonie przygotowano również ogród zimowy, oddzielną pracownię/gabinet. Dalej mieści się przytulna jadalnia z przesuwanymi drzwiami prowadzącymi na taras. Na parterze nie zabraknie także przestronnej kuchni z zejściem do piwnicy i możliwością bezpośredniego przejścia do 3 garaży.

Na pierwsze piętro wiodą szerokie schody, które prowadzą do głównej sypialni z garderobą i łazienką. Pokój posiada także balkon z widokiem na stronę południową. Obok znajduje się kolejna sypialnia z wyjściem na balkon i dwa mniejsze pokoje.

Kolejne schody prowadzą na ostatnie piętro z przestronnym pomieszczeniem, dostatkiem miejsca na składowanie rzeczy, prysznicem, dwoma pokojami (jeden z nich ma balkon) i poddaszem.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: