Rodzinny hotel nad brzegiem Morza Czarnego

Numer referencyjny: SO19960
Kraj: Bułgaria
Miasto: Ravda
Typ nieruchomości: Hotel / Pensjonat
Wielkość: 1632.00 m2
 
Cena:
1.510.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Oferujemy do sprzedaży hotel rodzinny zaledwie kilka kroków od plaży nad Morzem Czarnym (50 m). Hotel położony jest w pierwszej linii nad morzem w kurorcie Rawda, 5 km od popularnego kurortu Nesebyr i 7 km od Słonecznego Brzegu. Lotnisko w Burgas znajduje się 20 km od hotelu.

Hotel położony jest w spokojnej miejscowości. Jeśli goście pragną życia nocnego, dyskotek, barów itp., Można odwiedzić pobliski Słoneczny Brzeg (co 30 minut kursuje autobus).

Hotel położony jest na działce o powierzchni 916 m2. Powierzchnia zabudowana hotelu z restauracją i magazynem wynosi 1632 m2. Hotel posiada 6 apartamentów i 8 pokoi dwuosobowych. Każdy apartament / pokój oferuje piękny widok na morze. Ponadto każdy apartament / pokój posiada balkon lub taras z bezpośrednim lub bocznym widokiem na morze. W hotelu nie ma windy.

Obecni właściciele prowadzą hotel tylko w sezonie letnim (od połowy czerwca do połowy września). Hotelem opiekują się 2 osoby i sprzątaczka. W hotelu znajduje się restauracja, która jest wynajmowana od dłuższego czasu (od 2006 r.). Restauracja i hotel mają osobne wejście. W przeciwieństwie do hotelu restauracja jest otwarta przez cały rok. Restauracja ma powierzchnię 163,63 m2, jest przedłużona o zadaszony taras w ogrodzie od frontu, więc obecna powierzchnia restauracji jest większa. W restauracji jest także muzyka na żywo. Restauracja jest popularna i przeważnie pełna - konieczność rezerwacji stolika. Restauracja składa się z kuchni, strefy mycia, strefy sanitarnej i magazynu.

Przedmiotem sprzedaży jest hotel z kompletnym wyposażeniem. Na dachu hotelu znajduje się duży taras dachowy, który można przekształcić w inne pomieszczenia komercyjne - takie jak bar, bistro dla klientów, miejsca do uprawiania zumby, jogi lub fitness lub dodatkowy apartament. Główną zaletą tarasu jest niesamowity widok na otwarte morze. Za hotelem znajduje się miejsce parkingowe, dodatkowo w pobliżu hotelu znajduje się parking dla autokarów i samochodów. Teren hotelu jest całkowicie ogrodzony, po obu stronach znajduje się przesuwana brama wjazdowa.

Plaża przed hotelem jest czysta i zadbana. Goście płacą za parasole i leżaki na plaży. Plaża jest publiczna.

Czy jesteś zainteresowany tą nieruchomością? Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy więcej informacji lub pomożemy zorganizować odwiedzenie obiektu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: