Wspaniała willa na wzgórzach Cabarete

Numer referencyjny: SC17180
Kraj: Dominikana
Miasto: Cabarete
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 1010.00 m2
 
Cena:
1.700.000 US$ (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Piękne mieszkanie czteropokojowe w kondominium na północnym wybrzeżu Dominikany. Zespół mieszkaniowy znajduje się między miejscowościami Sosua i Cabarete. Wspaniałe widoki na pobliskie wzgórza i całą krainę. Okolica jest cicha i spokojna.

Willa jest luksusowo i gustownie wyposażona. Całe drugie piętro zajmuje przestronny salon z parkietem z mahoniu. W domu jest basen ze słodką wodą i jacuzzi, łazienki z marmuru z podwójnym prysznicem i jeszcze jednym zabudowanym jacuzzi, wspaniała kuchnia, specjalnie miejsce na barbecue, duży taras oraz wiele innych pomieszczeń. Wspaniały widok na całą okolicę, a w szczególności na egzotyczną przyrodę. Willa została gustownie i nowocześnie wyposażona oraz umeblowana i tylko czeka na nowych właścicieli. Miłośnicy gotowania na pewno docenią doskonale wyposażoną kuchnię z urządzeniami ze stali nierdzewnej oraz np. specjalną lodówką na wino.

Dom znajduje się na terenie o powierzchni 5 akrów, na którym przygotowano ogród warzywny oraz sad. Wspaniałe mieszkanie rekreacyjne lub idealne miejsce dla osób, które pragną mieszkać przez cały rok w egzotycznym rejonie. Kondominium jest pod całodobową ochroną z systemem monitoringu. Na terenie znajdują się korty tenisowe oraz stajnie. W ciągu 20 minut można dojechać na lotnisko międzynarodowe w Puerto Plata.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: