Apartament z zyskiem z tytułu wynajmu - 6,33 % w popularnym kurorcie narciarskim

Numer referencyjny: SO18747
Kraj: Austria
Region: Söden/Ötztal
Miasto: Sölden
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 30.00 m2
 
Cena:


Sprzedane

Świetna okazja inwestycyjna!

Nieruchomość na sprzedaż znajduje się w słynnym kurorcie narciarskim Sölden w Tyrolu. Okolica oferuje wiele możliwości do uprawiania sportów i idealnych warunkach śniegowych w miesiącach zimowych. Sölden obejmuje 150 km przygotowanych tras o wszystkich stopniach trudności, dobre warunki dla narciarzy, ale również szereg tras biegowych oraz tor saneczkowy.

Jest to piękny apartament znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego w tradycyjnym stylu alpejskim. Został zbudowany w 2006 roku i jest w doskonałym stanie, oferuje swoim mieszkańcom wspólny parking, spa z basenem, saunę, łaźnię parową, jacuzzi na świeżym powietrzu, restaurację, bar i narciarską przechowalnię. Mieszkanie może byćużytkowane na własny użytek i wynajem, który zapewnia wysoką wydajność - do 6,33%. Sprzedawane w pełni umeblowane.

Powierzchnia mieszkalna to w sumie 30 m2 i składa się z kuchni, salonu / sypialni i łazienki z prysznicem. Apartament posiada jedno miejsce parkingowe na placu przed budynkiem.

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem nieruchomości musi być zapłacona cena zakupu oraz 20% podatku VAT. Kwota ta zostanie zwrócona przez urząd skarbowy.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: