Nowe apartamenty na stoku narciarskim z zyskiem

Numer referencyjny: MS19922
Kraj: Austria
Region: Kaprun/Zell am See
Miasto: Rauris
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 59.75 m2 - 138.32 m2
 
Cena:


Sprzedane

Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości!

Nowy kompleks apartamentów znajduje się w pięknej słonecznej dolinie otoczonej alpejskimi olbrzymami w sercu Parku Narodowego Wysokich Taurów, największego parku narodowego w Europie Środkowej.

Lokalizacja nowego ośrodka ski in/ski out jest jedną z jego ogromnych zalet. Znajduje się bezpośrednio przy nartostradzie i kolei linowej. Świat narciarski jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Do kolejki linowej i stoku narciarskiego można wygodnie dotrzeć na nartach z samego ośrodka. Kompleks znajduje się także blisko centrum miasta ze wszystkimi sklepami i usługami.

Ośrodek w nowoczesnym alpejskim stylu oferuje apartamenty na sprzedaż na własność o powierzchni od 35 do 105 m2. W kompleksie można skorzystać z przestronnego welness (700 m2) z basenem infinity, saunami panoramicznymi, jaskinią lodową, sauną parową, sauną na podczerwień i tarasem na dachu. Po dniu spędzonym na nartach lub letnich wędrówkach po górach można zrelaksować się podczas masażu, który można zarezerwować w ośrodku. 

Do dyspozycji będzie też restauracja, w której można skosztować specjałów głównie z lokalnych składników lub wypić kieliszek dobrego wina. Doskonałe wyposażenie uzupełnia sklep sportowy z wyposażeniem sportowym i szkółka narciarska, przechowalnia sprzętu narciarskiego z dostępem do stoku narciarskiego, siłownia, kącik dla dzieci oraz podziemny garaż.

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż na własność prywatną, jednak właściciel nieruchomości jest zobowiązany do wynajmu nieruchomości na zasadach komercyjnych. Możliwe jest własne użytkowanie nieruchomości, ale wynajem musi dominować. Oczekiwane zyski po odliczeniu kosztów operacyjnych sięgają do 4,71 % całkowitej inwestycji (tj. cena zakupu apartamentu, mebli, miejsca parkingowego i całkowitych kosztów dodatkowych). Właścicielom nieruchomości zapewnia się kompleksową usługę zarządzania i dalszego wynajmu nieruchomości, dzięki czemu o nic nie muszą się martwić.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości w żaden sposób nie ogranicza właściciela w dalszym postępowaniu z własnością, tj. można sprzedać nieruchomość w dowolnym momencie w czasie trwania umowy komercyjnego wynajmu. Z przyjemnością udzielimy na żądanie dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.

Termin budowy

Rozpoczęcie budowy jest planowane na wiosnę 2020 r. Powinna być zakończona w lipcu 2021 r.

Czy zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy oględziny nieruchomości w Austrii. Spółka Rellox reprezentuje dewelopera bezpośrednio, a nabywca nie płaci prowizji od nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: