Nowe apartamenty w lodowcowym Kaprun z dochodami do 4%

Numer referencyjny: GI19939
Kraj: Austria
Region: Kaprun/Zell am See
Miasto: Kaprun
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 54.96 m2
 
Cena:
Cena przed zniżką:
389.000 €
409.000 € - 457.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Przedstawiamy mniejszą rezydencję w centrum lodowcowego miasteczka Kaprun w Salzburgu w Austrii. Od 2019 r. centrum Kaprun ma połączenie kolejką linową z lodowcem Kitzsteinhorn, gdzie można jeździć na nartach od października do wczesnego lata. Zainwestuj i spełnij swoje marzenie. Oczekiwany dochód wynosi do 4% całkowitej inwestycji, w tym kosztów dodatkowych po odjęciu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem. Więcej informacji o tym wyjątkowym ośrodku można znaleźć na: www.kaprun-residenz.pl.


Kaprun/Zell am See

2 miasta, 1 strefa rekreacyjna. Zell am See i Kaprun oddalone są o około 8 km. Podczas gdy Zell am See jest zdominowane przez zapierające dech w piersiach jezioro Zell, Kaprun wyróżnia się na stromym zboczu góry Hohe Tauern z lodowcem Kitzsteinhorn, który wznosi się na 3 203 m npm, i jest jedyną górą na Ziemi Salzburskiej przekraczającą trzy tysiące metrów. Możesz jeździć na nartach od października do wczesnego lata. Jezioro - góry - lodowiec. Żaden inny region nie oferuje tak wyjątkowej kombinacji! Ciesz się tu sezonem letnim i zimowym w 100%.

Jest to idealne miejsce nie tylko dla sportowców i rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdują się niezliczone szlaki piesze i rowerowe, 18-dołkowe pola golfowe, fantastycznie przygotowane stoki o różnym stopniu trudności, w tym jazda na lodowcu, snowparki i pierwszorzędne spa Tauern. Okolica spodoba się także miłośnikom paralotniarstwa i wspinaczki. Bardzo popularna jest ferrata z widokiem na wspaniały alpejski zbiornik wodny w Kaprun.

Lokalizacja

Ośrodek apartamentowy znajduje się w pobliżu centrum Kaprun, zaledwie 4 minuty od kolejki linowej na lodowiec, 5 minut od pierwszorzędnego spa Tauern Kaprun, 10 minut od pola golfowego i 15 minut od jeziora w Zell am See. 

Apartamenty do zakupu na własność prywatną

Ośrodek ma 8 pięknych apartamentów, komorki, garaż i parking na zewnątrz. Właściciele mogą zaaranżować apartament zgodnie z ich gustem i pragnieniami - apartamenty są sprzedawane nieumeblowane. W razie zainteresowania deweloper pomoże z umeblowaniem i wyposażeniem.

Termin budowy

Pozwolenie na budowę zostało już wydane. Budowa apartamentów powinna rozpocząć się w listopadzie 2020 r. Planowane zakończenie to grudzień 2021 r.

Atrakcyjna inwestycja

Marzysz o własnej nieruchomości w Alpach, ale masz czas, aby z niej korzystać tylko kilka tygodni w roku? Zainwestuj w kurorcie w Kaprun - idealnym na rodzinne wakacje. Korzystaj przez kilka tygodni w roku i wynajmuj przez resztę roku. Idealne wakacje latem i zimą są na wyciągnięcie ręki, jednocześnie zarabiając na wynajmie. Bez zmartwień.

Apartamenty się sprzedaje na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe przez 6 tygodni w roku, ale konieczny jest dalszy wynajem. Dla właścicieli nieruchomości jest zapewniona kompleksowa obsługa obejmująca zarządzanie nieruchomością i wynajem, bez obaw dla właścicieli nieruchomości. Oczekiwany zwrot wynosi do 4% całkowitej inwestycji, w tym kosztów dodatkowych po odjęciu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem. Obliczenia są dostępne na żądanie.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie ogranicza w dalszym postępowaniu z własnością - tj. można sprzedać nieruchomość w dowolnym momencie w trakcie kolejnej umowy najmu. Z przyjemnością udzielimy na życzenie dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i użytkowania.

Zainteresowała Cie ta oferowaną nieruchomością? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

Foto: Wall-e16/Shutterstock.com, nikolpetr/ shutterstock.com, Todoran Andrei/ Shutterstock.com, FamVeld/ Shutterstock.com

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: