Nowe domy na terenie pola golfowego w Andaluzji

Numer referencyjny: AL15354
Kraj: Hiszpania
Region: Costa de Almeria
Miasto: Almeria
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 240.00 m2 - 350.00 m2
 
Cena:
800.000 € - 950.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Luksusowe, w pełni wyposażone domy w stylu wiejskim położone bezpośrednio na terenie pola golfowego w Andaluzji. Wyjątkowa lokalizacja, doskonałe miejsce o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze. Piaszczysta plaża oddalona jest zaledwie o trzy kilometry.

Oferujemy luksusowe domy w wiejskim stylu, które są położone w pasie ciągnącym się od Herencia, przez Residència, aż po Caprichos. Nieruchomości zajmują jedno z najwyższych miejsc w rankingu obiektów mieszkalnych w tym rejonie. Niewątpliwie wpływa na to umiejscowienie, luksusowe wyposażenie, wysoki standard i oryginalny charakter. Domy zapewniają więcej przestrzeni oraz komfortu niż domki wiejskie.

Domy ulokowane są w luksusowym ośrodku golfowym w Almanzora, niedaleko miasta Almería. Południowa Hiszpania jest jednym z ulubionych miejsc letniego odpoczynku, a to dzięki spokojnej i relaksacyjnej atmosferze, pielęgnowaniu tradycji i otwartości na przyjezdnych. Almanzora ma do zaoferowania plaże, pola golfowe, sporty wodne, fitness, różnorodne formy relaksu oraz zasmakowanie w tradycyjnym, hiszpańskim stylu życia.

Jest to ekskluzywny ośrodek golfowy we wschodniej Andaluzji. Jednym z właścicieli nieruchomości na tym terenie jest np. mistrz olimpijski Daley Thompson. Resort otrzymał kilka prestiżowych nagród np. jako najlepszy projekt mieszkaniowy w Hiszpanii w 2005 roku. Miejscowe pole golfowe było pierwszym w Europie, które zaprojektowano na wzór pustyni ze wszystkimi jej charakterystycznymi elementami, a więc: źródła, cieki wodne, suche koryta, skały i kaktusy. Pole jest przygotowane dla graczy reprezentujących różne poziomy. Ośrodek położony jest zaledwie 3 km od morza i piaszczystych plaż, co stwarza idealną kombinację dla miłośników golfa i amatorów kąpieli morskich.

W odległości godziny jazdy samochodem znajduje się Oasys Theme Park, inaczej Mini Hollywood, czyli rezerwat przyrody z wieloma gatunkami zwierząt i roślin oraz z typowym miasteczkiem, jakie można było spotkać na Dzikim Zachodzie. Park jest otoczony przez jedyną europejską pustynię Taberna, na której odgrywało się wiele westernów, w tym np. „Siedmiu wspaniałych".

Pierwszy dom jest doskonale umiejscowiony na Sweetwater Island Drive, co pozwala na podziwianie malowniczych widoków na jezioro Liburon oraz pole golfowe. Wszystkie plany budowy są już przygotowane, a do realizacji ich wystarczy jedynie podpisanie umowy.

Do budynku wchodzi się przez tradycyjny portal, który prowadzi do wewnętrznych tarasów z pergolą w charakterystycznym andaluzyjskim stylu. W centralnym punkcie pergoli znajduje się fontanna.

Dom jest naprawdę ogromny i luksusowo wyposażony. Z salonu z kominkiem można podziwiać malownicze jezioro Tiburon. Na uwagę zasługują stylowe sufity, które przypominają sklepienie katedry. Obok salonu znajduje się jadalnia oferująca miejsce dla 12 osób. Dalej są pokoje gościnne z łazienkami. Schody prowadzą na pierwsze piętro i na centralną galerię. Mieszczą się tu przestronne sypialnie z dużymi garderobami, łazienką i prywatnym tarasem. W domu znajduje się również pomieszczenie na bawialnię, piwnica, prywatne spa i sauny oraz podwójny garaż.

Oferta obejmuje nieruchomości od 350 m² do 515 m².

Zainteresowani mogą także wille wynajmować. O wszystkie usługi związane z wynajęciem, księgowością itd. stara się specjalistyczna firma zatrudniona przez dewelopera, co zupełnie odciąża właścicieli.

Firma Rellox oferuje kilka różnych nieruchomości na sprzedaż należących do tego projektu. W celu uzyskania dokładniejszych informacji, prosimy o kontakt.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: