Nowy projekt apartamentów w popularnym kurorcie narciarskim Kaprun

Numer referencyjny: HL19774
Kraj: Austria
Region: Kaprun/Zell am See
Miasto: Kaprun
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 54.11 m2
 
Cena:
344.500 € - 345.400 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Kupujący nie płaci żadnej prowizji

W znanym na całym świecie kurorcie Kaprun powstanie nowy projekt apartamentów przeznaczonych do własnego użytkowania i dalszego wynajmu. Apartamenty stanowią wspaniałą możliwość dla inwestorów!  W mieszkaniu możesz przebywać kilka tygodni w roku, a w pozostałym czasie apartament za pośrednictwem profesjonalnej agencji wynajmować turystom. Ten kurort jest popularny przez cały rok i bardzo poszukiwany.

Obiekt o powierzchni 2448 m2 oferuje 20 suit i 12 apartamentów, hol z recepcją, przestrzenną  restaurację z tarasem i wellnesscentrum z basenem ogrzanym do temp. 36°C. Stylowy design i alpejska atmosfera przyczyniają się do komfortu mieszkania. Do dyspozycji jest duży parking podziemny, przechowalnia nart i pomieszczenia magazynowe.

Wyjedź na urlop i spędź go w komforcie własnego domu. Twój w pełni wyposażony apartament oferuje elegancki design i naturalne materiały, dzięki którym poczujesz się komfortowo. Ciesz się luksusowym stylem życia w górach z dala od codziennej rutyny – w salonie przed trzaskającym ogniem w kominku lub na panoramicznym tarasie.

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności osobistej, jednak właściciel nieruchomości jest zobowiązany do wynajmowania tej nieruchomości w celach komercyjnych. Własne użytkowanie nieruchomości możliwe jest przez kilka tygodni w roku, ale dodatkowy wynajem musi przeważać.  Właściciele nieruchomości mają zapewnione kompleksowe usługi związane z zarządzaniem i dodatkowym wynajmowaniem nieruchomości bez własnego zaangażowania. Warunek dalszego wynajmu nieruchomości w żaden sposób nie ogranicza właściciela w przypadku dalszego postępowania z własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie w czasie trwania umowy wynajmu komercyjnego.

Więcej informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania chętnie udzielimy na żądanie.

Jako właściciel jednego z apartamentów możesz w czasie pobytu korzystać ze wszystkich usług tego ekskluzywnego kompleksu takich, jak welness, restauracja, bary itp.

Budowa zostanie zakończona jesienią 2019.

Nie bez powodu obszar Zell am See-Kaprun jest uważany za jeden z najpiękniejszych i najbardziej urozmaiconych regionów rekreacyjnych w Austrii – w każdym sezonie ma swój urok. Podczas, gdy świat lodowcowy łączy sport i przygodę, idylliczne Zeller See i nowoczesne SPA Tauern zapraszają do relaksu. Jeżeli chcesz przez jakiś czas zamienić życie w górach na szarmanckie miasto Mozarta Salzburg, to połączenie tradycji, urbanizmu i zabawy jest w zasięgu tylko pół godziny jazdy samochodem. Pomiędzy Mönschberg i Kapuzinerberg organizowane są liczne imprezy artystyczne i kulturalne. Absolutną koniecznością jest odwiedzenie jednej z historycznych kawiarni i spacer po słynnej Getreidegasse.

Jesteś zainteresowany oferowaną nieruchomością? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania, lub zapewnimy obejrzenie nieruchomości w Austrii. Firma Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od developera i kupujący nie płaci żadnej prowizji. 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: