Wyjątkowy ośrodek prywatnych luksusowych willi

Numer referencyjny: EG19789
Kraj: Mauritius
Miasto: Grand Baie
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 115.60 m2
 
Cena:
493.532 US$ - 541.864 US$ (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Oferujemy wyjątkowy ośrodek prywatnych luksusowych willi w regionie Grand Baie na północno-zachodnim wybrzeżu Mauritiusa, który jest popularny ze względu na różnorodność kulturową, białe piaszczyste plaże i turkusową wodę oceaniczną. Przestronna Zatoka Grand Baie oferuje piaszczyste plaże z zacumowanymi luksusowymi jachtami, a ulice miasta przeplatane są sklepami, restauracjami i barami. Szeroka gama usług zaspokoi wszystkie grupy wiekowe, w tym rodziny z małymi dziećmi.

Deweloper się skupił na każdym szczególe, od unikalnej architektury po precyzyjną dekorację wnętrz, która łączy luksus z praktycznymi rozwiązaniami, wprowadzając innowacje technologiczne i tworząc idealną harmonię i komfort dla użytkowników.

Wille obejmują przestronne pokoje z marmurową podłogą, dużą sypialnię z garderobą, przestronną łazienkę z jacuzzi oraz saunę z widokiem na prywatny podgrzewany basen. Dzięki najnowszej technologii za pomocą panelu dotykowego Apple można wygodnie sterować oświetleniem, dźwiękiem, klimatyzacją, zasłonami, żaluzjami, ogrzewaniem basenu, zadaszeniem elektrycznym, itd. Dodatkowo jest recepcja zapewniająca usługi consierge. Wille są naprawdę arcydziełem designu, który łączy nowoczesność z urokiem tradycyjnych wysokiej jakości materiałów.

Właściciele mogą korzystać z wielu prywatnych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Na przykład masaż w zaciszu swojej willi, gdzie zanurzysz się w świecie spokoju i relaksu. Możesz także skorzystać z usług prywatnych szefów kuchni w swojej własnej kuchni. Ponadto masz dostęp do w pełni wyposażonego klubu fitness, spa, wellness i lounge. Skorzystaj z prywatnego klubu plażowego w Trou-aux-Biches. Oprócz kąpieli w oceanie można spróbować lokalnych specjałów w restauracji i barze na plaży lub zrelaksować się podczas relaksującego masażu z widokiem na turkusową lagunę. Klub plażowy oferuje również różnorodne sporty wodne. Właściciele otrzymają po przyjeździe wyłączny dostęp do tego klubu. Bezpłatny transport dostępny jest 4 razy dziennie. Klub jest również idealny na przyjęcia urodzinowe, wesela i regularne imprezy.

Podczas nieobecności właściciela wille można wynająć. Spółka zależna od dewelopera zapewnia wynajem nieruchomości i zapewnia właścicielom atrakcyjne i stabilne dochody z najmu aż do 5,5% rocznie po odliczeniu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego zapewnia całą obsługę, zarządzanie i konserwację. Zapewnia system rezerwacji online, zapewnia marketing za pośrednictwem wybranych największych biur podróży na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, transfery na lotnisko, odprawę, wymeldowanie i zarządza płatnościami operacyjnymi (prąd, woda, telefon, internet). Cudzoziemcy nie płacą podatku od nieruchomości lub majątku, a jedynie podatek dochodowy w wysokości 15%.

Wille są sprzedawane zgodnie z zasadami PDS (Property Development Scheme), więc można je nabyć przez cudzoziemca. 

Budowa już się rozpoczęła. Ukończenie resortu przewidywane jest pomiędzy grudniem 2021 r. i końcem 2022 roku.

Zainteresowała Cie oferowana nieruchomość? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości na Mauritiusie. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

Foto: Quality Master/ Shutterstock, Myroslava/Shutterstock, Michael Wick/Shutterstock

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: