Nowe apartamenty na Riwierze Opatija

Numer referencyjny: VI19967
Kraj: Chorwacja
Region: Istria
Miasto: Opatija
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 131.00 m2
 
Cena:
1.290.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Prezentujemy nowe apartamenty zaledwie 100 metrów od morza i promenady Riwiery Opatija. Centrum Opatii ze wszystkimi usługami i udogodnieniami znajduje się kilka minut spacerem od budynku. Wybierz jeden z 12 apartamentów z fantastycznym widokiem na morze z dużych prywatnych tarasów, balkonów lub ogrodu z basenem. Rezydencja jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy tęsknią za beztroskim stylem życia nad morzem, ale jednocześnie w zasięgu wszystkich wygód miasta.


10 powodów, aby kupić

  1. 12 apartamentów z fantastycznym widokiem na morze 
  2. Duże prywatne tarasy, balkony, ogrody, basen 
  3. Tylko 100 metrów od morza 
  4. W odległości spaceru od centrum Opatii 
  5. Tradycyjna atmosfera, nowoczesny styl
  6. Świetna lokalizacja
  7. Doświadczony deweloper
  8. Konstrukcja wysokiej jakości
  9. Ceny od 229 000 EUR
  10. Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Riwiera Opatija

Riwiera Opatija składa się z wybrzeża o długości 20 km ze skalistymi i żwirowymi plażami oraz miast o bogatej historii. Wzdłuż wybrzeża biegnie promenada o długości 12 km, którą można podążać śladami słynnej przeszłości. Opatija była jednym z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych miast uzdrowiskowych. Zachowała swój klimat i wspaniałe budynki z końca XIX wieku. Do dziś jest uważana za jedno z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych w Europie Środkowej.

Riwiera Opatija oferuje różnorodne zajęcia sportowe i rekreacyjne. Znana jest głównie z żeglarstwa, w którym najlepsi żeglarze z całego świata regularnie porównują swoje mocne strony w wyścigach. Bawią się tutaj również rowerzyści, tenisiści, wspinacze, paralotniarze i oczywiście miłośnicy sportów wodnych.


Lokalizacja ośrodka

Rezydencja znajduje się w Opatii w Punta Kolova w miejscu z niesamowitym widokiem na morze, zaledwie 100 metrów od plaży i promenady. Ośrodek otoczony jest pięknymi stuletnimi willami. Pieszo od kurortu (w odległości 500 metrów) znajduje się centrum miasta Opatija, boiska, restauracje, kawiarnie, przystań, sklep, szkoła i ośrodek zdrowia. 


Tradycyjna atmosfera w nowoczesnym stylu

Wybierz z 12 wyjątkowych apartamentów o różnych rozmiarach, z których wszystkie mają fantastyczny widok na zatokę Kvarner z dużych prywatnych tarasów lub ogrodów z basenem. Rezydencja łączy charakterystyczną atmosferę tego miejsca z nowoczesnymi elementami architektonicznymi i tworzy wyjątkowy drugi dom według najwyższych standardów i najnowocześniejszym wyposażeniem.


Świetna lokalizacja

Z Polski można do ośrodka dotrzeć samochodem lub samolotem. Najbliższe lotnisko międzynarodowe znajduje się w mieście Rijeka (około 42 km).  


Budowa

Budowa rozpoczęła się w maju 2019 roku. Zakończenie planowane jest na luty/marzec 2021 roku.


Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia nieruchomości w Chorwacji. Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

+48 603 802 142, info@rellox.pl


Wideo z placu budowy

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: