Nowe mieszkania bezpośrednio nad jeziorem Weissensee

Numer referencyjny: RG19058
Kraj: Austria
Region: Nassfeld/Hermagor
Miasto: Weissensee
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 80.00 m2 - 128.00 m2
 
Cena:
440.000 € - 798.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Apartamenty przy najwyżej położonym jeziorze w Austrii

Przedstawiamy nowy projekt mieszkaniowy w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio nad brzegiem najwyżej położonego jeziora w Austrii.

Apartamenty położone są w atrakcyjnej okolicy na północnym brzegu jeziora Weissensee, na wysokości 1000 metrów nad poziomem morza, co czyni go najwyższym jeziorem w Austrii i czwartym co do wielkości w Karyntii. Jest to 2 godziny jazdy od Salzburga, zaledwie 20 minut drogi od słynnego ośrodka narciarskiego Nassfeld / Hermagor, który oferuje 110 km tras o różnym poziomie trudności. Oferuje program dla wszystkich - dzieci, dorosłych, narciarzy, snowboardzistów, miłośników zjazdowego narciarstwa i freeride.

Weissensee, pomimo swojej pozycji oferuje przyjemnie ciepło, a więc nadaje się do pływania. Temperatura wody osiąga około 24 stopni. Woda w jeziorze jest krystalicznie czysta. Poza tym pływanie tutaj oferuje szereg innych atrakcji, takich jak nurkowanie, surfing, żeglarstwo i wędkarstwo. Od 35 lat odbywają się tu zawody wędkarskie tradycyjnych "Goldene Forelle vom Weissensee" (złoty pstrąg z Weissensee). 

Projekt mieszkaniowy składa się z 8 budynków, w których znajdują się mieszkania o powierzchni od 50 do 133 metrów kwadratowych. Wszystkie apartamenty posiadają 1-3 sypialnie i duże tarasy lub balkony. Są one zorientowane na południe, co zapewnia dużo światła i słońca przez cały dzień.

Domy są gustownie w malowniczej okolicy i zbudowane w nowoczesnego stylu. Apartamenty wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, panoramiczne okna, itp. Na życzenie kupującego można je wyposażyć w saune. Oczywiście parking jest zadaszony. Przed domem jest do dyspozycji własna plaża. Jezioro jest oddalone od domu zaledwie o 120 m!

Apartamenty mogą być wykorzystane tylko dla siebie i swoich przyjaciół, lub mogą być w wynajmowane podczas nieobecności.

Weissensee w ostatnich latach stała się atrakcyjnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Nie tylko latem, ale nie w zimie nie będziecie się nudzić. Jezioro zamarza w zimie i oferuje możliwość jazdy na łyżwach na największym naturalnym lodowisku w Europie.

Projekt budowy właśnie został uruchomiony. Zakończenie jest planowane na lato 2016 roku.

Skorzystaj z wyjątkowych możliwości do własnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Weissensee.

Więcej informacji udzielimy na żądanie.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: