Apartament na 51. piętrze w D1 Tower w Dubaju

Numer referencyjny: SO19098
Kraj: Dubaj/ZEA
Miasto: Dubaj
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 164.59 m2
 
Cena:
3.550.000 AED (EUR, PLN, USD, CHF, AED) Orientacyjne przeniesienie z AED

Niewiążące zapytanie

D1 lub też Dubaj 1 jest budynkiem mieszkalnym o wysokości 284 m. z 80 piętrami. D1 Tower sąsiaduje z luksusowym kurortem w pobliżu Palazzo Versace i klubem golfowym. Budowa D1 Tower jest jednym z najważniejszych projektów w Dubaju, który został wdrożony przy zatoce dubajskiej (Dubai Creek) w Culture Village i oferuje wspaniałe widoki na zatokę i pustynię. Ta część miasta charakteryzuje się otwartą przestrzenią, brukowane chodniki i mosty, na przykład, można odwiedzić muzeum lub Boathouse z tradycyjną łodzią dhow. Nie daleko od Culture Village jest Business Bay Crossing Bridge, który łączy Stary i Nowy Dubaj i pozwala na szybki i łatwy dostęp do lotniska i kompleksu Festival City.
W części wieżowca jest prywatne kino, kryty basen, sauna i siłownia, która jednak listy nie kończy. Na zewnątrz znajduje się odkryty basen, ogrody i zachęcająca do spacerów promenada wzdłuż zatoki. Portier, dozorca i usługi porządkowe są dostępne w budynku 24 godziny na dobę.

Inspiracją dla wyglądu tej fascynującej budowy były tradycyjne sieci rybackie, materiały i konstrukcje belek przypominają dhows. Wieżowiec jest więc połączenie bogatej kultury i dziedzictwa na Bliskim Wschodzie, w obecnej technologii, jakości i nowoczesności. Wykończenie projektu jest na bardzo wysokim poziomie. Lokale mieszkalne są przestronne, z dużymi oknami i dobrze oświetlone. Każde jest wyposażone w sprzęt wysokiej jakości i najnowsze wewnętrzne modyfikacje zostały przeprowadzone z wielką starannością.

Oferowany apartament z widokiem na Dubai Creek i na morze znajduje się na 51. piętrze. Mieszkanie posiada miejsce parkingowe, można również korzystać z usług parkingowych. Mieszkanie ma dwa pokoje, w tym przestronny balkon o wielkości 13 m2. Powierzchnia mieszkalna to 164.59 metrów kwadratowych. Dla potencjalnych zainteresowanych możemy zapewnić wizytację mieszkania.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: