Gwiazdy filmowe i wydajności powyżej 5% w skali roku na wyciągnięcie ręki!

Numer referencyjny: DP18756
Kraj: Dubaj/ZEA
Miasto: Dubaj
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 98.00 m2 - 176.00 m2
 
Cena:
2.459.100 AED - 4.126.500 AED (EUR, PLN, USD, CHF, AED) Orientacyjne przeniesienie z AED

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!

Rezydencje w stylu Hollywood, gwiazdy filmowe i wydajności powyżej 5% rocznie! Przygotujemy Państwu ofertę nie do odrzucenia!

Najbardziej lukratywny obszar Dubaju - Burj Dubai - realizowany jest tu unikalny projekt we współpracy ze studiem filmowym w Hollywood i jej spółki zależnej Paramount Hotels & Resorts. Cztery budynki - każdy osiągający wysokość 250 metrów - zapewni mieszkańcom luksusowe warunki apartamentów hotelowych z wszystkimi usługami. Gigantyczne płutna w apartamentach, prywatne kina i projekt przywołujący złoty wiek Hollywood pozwala dotynąć gwiazd.

Luksusowe restauracje, butiki, centrum odnowy biologicznej, kilka basenów, fitness, Cigar Lounge, centrum dla dzieci i sale konferencyjne na spotkania biznesowe są zawsze do Państwa dyspozycji. Hotelowy konsjerż pozwoli skorzystać z komfortu mieszkania w Dubaju, usługi biznesowe, które pomogą Ci podczas ewentualne pracy w Dubaju. Możesz wybrać jeden z apartamentów lub od standardowych mieszkań (z kuchnią) - oczywiście z pełną obsługą. Pokoje oferują widok na najwyższy budynek na świecie - Burdż Chalifa.

Pod względem przychodów z wynajmu jesteśmy zaleca się skupić na apartamentach hotelowych, które będą obsługiwane przez Paramount Hotels & Resorts. Zapewnij sobie, wysoką dostępność i wysokie dochody z najmu. Właściciel nieruchomości może korzystać z nieruchomości dwa tygodnie w roku za darmo z pełną obsługą hotelową. Pozostała część roku jest wynajmowana turystom. Nie wolno nam zapominać, że Dubaj jest bardzo przyjaznym środowiskiem podatkowym i dochody z najmu nie są opodatkowane. Nieruchomość sprzedawana jest jako własność prywatna.

Czy jesteś zainteresowany oferowaną nieruchomością? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub umówimy Cię na wycieczkę po nieruchomości z naszego biura w Dubaju. Rellox oferuje nieruchomości bezpośrednio do dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: