Luksusowe apartamenty w środku zielonego raju w Dubaju

Numer referencyjny: SO19099
Kraj: Dubaj/ZEA
Miasto: Dubaj
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 218.60 m2 - 229.66 m2
 
Cena:
3.313.624 AED - 3.900.832 AED (EUR, PLN, USD, CHF, AED) Orientacyjne przeniesienie z AED

Niewiążące zapytanie

Al Barari to egzotyczny raj, z ogródem pełen życia i cichymi zakątkami w przestronnych willach, składających się w 80 procent z bujnej roślinności. Inspiracjądla projektu były oazy na pustyni, stworzony jako schronienie pośród zieleni i wody w środku dziewiczego środowiska naturalnego. Znajdują się tu nie tylk luksusowe wille, ale także centrum fitness i centrum odnowy biologicznej i wyjątkowa restauracja, oferująca szeroki wybór potraw w tym dla osób z ograniczeniami dietetycznymi.

Seventh Heaven, "siódme niebo" jest symbolem luksusu i przepychu, nie ma tu wyznaczonych granic pomiędzy architekturą a naturą. Przestronne apartamenty, luksusowy penthouse, mieszkania dwupoziomowe i apartamenty z 1 - 4 sypialniami są zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby nie zakłócać połączenie z naturą. Każdy z elementów, takich jak podłogi czy sufit, okna i wentylacja naturalna są mistrzowsko połączene jak w  formie tak i w funkcji.

Te dwa oferowane apartamenty zlokalizowane w Al Barari są jeszcze w budowie, ich zakończenie planowanego jest w grudniu 2016 r.

Apartament AB313:
To mieszkanie na trzecim piętrze z widokiem na basen posiada dwie sypialnie, w tym balkon o powierzchni 35.86 mkw. Powierzchnia mieszkalna to 218.6 metrów kwadratowych. Dostępne są 2 miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament AA323:
Wielkość dwupoziomoego  apartamentu z jedną sypialnią to 229.66 metrów kwadratowych, posiada balkon o powierzchni 27,4 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, ma również 2 miejsca parkingowe. Oferuje również widok na basen.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: