Paramount Pictures – Luksusowe apartamenty hotelowe i mieszkalne

Numer referencyjny: DP19838
Kraj: Dubaj/ZEA
Miasto: Dubaj
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 47.75 m2 - 153.10 m2
 
Cena:
1.183.000 AED - 2.786.000 AED (EUR, PLN, USD, CHF, AED) Orientacyjne przeniesienie z AED

Niewiążące zapytanie

Gwarantowany dochód z wynajmu, odroczone raty z ceny kupna, kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości!

Oferujemy luksusowe apartamenty hotelowe i mieszkalne w pierwszorzędnej lokalizacji Sheikh Zayed Road. Projekt dosłownie oszołomi swoim luksusowym wyposażeniem. Basen typu infinity na dachu z tarasem, najnowocześniejszy fitness, znakomite wellness centrum z luksusowym spa, restauracja, sky lobby z widokiem na całą okolicę Burj oraz prywatne kino Paramount Pictures to tylko mała część całego wyposażenia i usług.

Prace budowlane już się rozpoczęły, a zakończenie przewidywane jest na grudzień 2020 roku.

Apartamenty hotelowe usytuowane są między 15. a 25. piętrem budynku. Te przepiękne pokoje obiecują swoim gościom niezapomniane wrażenia, a dla inwestorów stanowią okazję do bardzo lukratywnej inwestycji. Właściciel zyskuje gwarantowany dochód z wynajmu w wysokości 7% na okres pierwszych 3 lat. Ciekawa jest także koncepcja odroczonych rat z ceny kupna. W chwili zakończenia budowy właściciel apartamentu hotelowego ma spłacone tylko 60% ceny kupna. Resztę spłaca się w ratach, z tego ostatnią dopiero rok po zakończeniu budowy. Gwarantowany dochód liczony jest z już spłaconej części ceny kupna.

Właściciel apartamentu z 1 lub 2 sypialniami ma możliwość użytkowania samodzielnego przez 28 nocy w roku przez pierwsze 3 lata. Jako bonus otrzymuje również 6 biletów powrotnych (klasa ekonomiczna) na pierwsze 3 lata. Bilety lotnicze będą na bezpośrednie loty między lotniskiem najbliższym dla kupującego a Dubajem liniami Emirates Airlines).

Apartamenty mieszkalne położone są na piętrach od 26. do 63. i są większe od apartamentów hotelowych. Znajduje się w ich wydzielona część jadalna i odpoczynkowa, a także różna liczba oddzielnych sypialni. Kombinacja domowej wygody z wyposażeniem i usługami spółki Paramount jest wyjątkowo kusząca. Na życzenie właściciela można także te apartamenty wynajmować i otrzymywać ciekawe zyski z najmu.

Apartamenty zapewniają przepiękne widoki na Burj Khalifa, Palms, World Islands oraz ikonę – Burj Al Arab. Międzynarodowe lotnisko w Dubaju oddalone jest tylko o 15 minut jazdy samochodem. W bezpośredniej bliskości znajdują się również 2 stacje metra.

Aby uzyskać więcej informacji oraz aktualną ofertę nieruchomości w ramach tego projektu, prosimy o kontakt z nami. Chętnie zorganizujemy osobistą wizytę i spotkanie z naszym przedstawicielem w Dubaju. Spółka Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera i kupujący nie płaci prowizji od handlu nieruchomościami.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: