Bądź jednym z pierwszych! Nowe apartamenty z widokiem na Planai

Numer referencyjny: SH19945
Kraj: Austria
Region: Schladming/Ramsau am Dachstein
Miasto: Schladming
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 30.09 m2 - 101.57 m2
 
Cena:
228.044 € - 778.570 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Zarezerwuj DZIŚ i zdecyduj się w CZERWCU!

Trzy… dwa… jeden… TERAZ! Właśnie rozpoczęła się sprzedaż nowych apartamentów w Schlaming. Pomimo obecnej sytuacji oczekuje się duże zainteresowanie inwestorów. Jest to absolutna rzadkość - nowe apartamenty znajdują się blisko centrum Schladming, oferują widok na legendarny stok narciarski Planai i nie ma konieczności dalszego wynajmu. To absolutnie wyjątkowa oferta, która się nie powtórzy. I inwestorzy dobrze to wiedzą. Teraz masz okazję być jednym z pierwszych. Zapewniamy maksymalnie szczegółowe informacje, plany pięter, opisy budowy, pozwolenie na budowę, mapy, filmy i zdjęcia. Otrzymasz więcej informacji, niż gdybyś stał na placu budowy. Zapraszamy do kontaktu!

 Wyjątkowość ośrodka:

  • Lokalizacja w pobliżu centrum Schladming. 
  • Widok na legendarny stok narciarski Planai - miejsce zawodów Pucharu Świata. 
  • Część prestiżowego obszaru narciarskiego Ski Amadé. 
  • Kupuj bez konieczności dalszego wynajmu - absolutna rzadkość! 
  • Wygodny dojazd autostradą! 
  • W pobliżu lodowca Dachstein. 
  • Już w budowie. Planowane zakończenie - grudzień 2020 r.

Doskonała lokalizacja

Schladming to najsłynniejszy kurort w największym raju narciarskim w Austrii - SKI AMADÉ. Każdego roku przyjeżdżają tu najlepsi zawodnicy slalomu z całego świata, aby porównać swoje mocne strony podczas Pucharu Świata, szczególnie na stoku Planai. Jest częścią tak zwanej huśtawki narciarskiej złożonej z 4 szczytów, w tym Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen, Reiteralm, gdzie można podziwiać 230 km doskonale przygotowanych tras. Dla dzieci są magiczne dywany, igloo, gadające postacie i wiele więcej. Adrenalina nas rozkręci w Planai Superpark lub na kilku funslopach. Lodowiec Dachstein-Gletcher znajduje się zaledwie 15 km stąd.

Latem można tu podziwiać czarującą okolicę, rozległe łąki i potężne góry. Ten obszar nazywany jest „Doliną Tysiąca Źródeł” dzięki 300 jeziorom górskim, 1000 źródłom i 100 wodospadom. Niezliczone szlaki piesze i rowerowe, dziesiątki tras wspinaczkowych, 4 pola golfowe w promieniu 50 km, park wodny z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych oraz wellness. Wielką atrakcją turystyczną jest lodowiec Dachstein (2700 m n. p. m.) ze szklaną panoramiczną windą gondolową i „Sky Walk” - 100-metrowy wiszący most z przepięknym widokiem na okoliczne masywy górskie. Oczywiście jest wiele restauracji, barów i przytulnych schronisk górskich.

Lokalizacja ośrodka

Ośrodek położony jest bardzo blisko centrum Schladming z licznymi sklepami, restauracjami i barami. Kolejka linowa, która zabierze Cię do legendarnego Planai, znajduje się zaledwie 6 minut od hotelu. Możesz skorzystać z własnego samochodu lub autobusu dla narciarzy, który zatrzymuje się tuż przed ośrodkiem. Park Wodny w Schladming znajduje się zaledwie 4 minuty od hotelu.

Apartamenty na sprzedaż na własność prywatną  

Ekskluzywny ośrodek apartamentów oferuje widoki na stok narciarski Planai w Schladming. Legendarny nocny zjazd na nartach zjazdowych można oglądać bezpośrednio z okien apartamentu.

Rezydencja będzie miała w sumie 20 mieszkań o powierzchni około 30 - 101 m2. Wszystkie apartamenty posiadają balkon lub taras. Dla Twojej wygody w budynku jest także winda. Do każdego apartamentu trzeba dokupić komórkę  i miejsce parkingowe (zewnętrzne lub zadaszone).

Apartamenty sprzedawane są bez mebli. Każdy właściciel może zaaranżować apartament według własnego gustu i życzeń. Na życzenie kupującego deweloper może pomóc w wyposażeniu apartamentu za dodatkową opłatą.

Bez konieczności dalszego wynajmu

Z apartamentów można korzystać tylko na swoje potrzeby, co jest ogromną rzadkością w nowych kurortach w Austrii. I prawdziwą rzadkością to jest w Schladming. Dodatkowo w tak wyjątkowym miejscu. Tak blisko centrum miasta, w pobliżu kolejek linowych i z widokiem na stoki narciarskie Planai.

Obecnie narasta presja na ograniczenie własności apartamentów, które są wykorzystywane wyłącznie do celów rekreacyjnych ich właścicieli. Jest to prawdopodobnie jedna z ostatnich możliwości, aby stać się właścicielem takiego apartamentu w znanym i popularnym ośrodku narciarskim! W takim przypadku właściciel apartamentu co roku płaci zryczałtowany podatek turystyczny, którego wysokość zależy od wielkości mieszkania.

Jeśli jednak masz czas, aby przyjechać tu tylko kilka tygodni w roku i jesteś zainteresowany regularnymi dochodami z wynajmu w EUR, wynajem jest możliwy za pośrednictwem jednej z lokalnych agencji, które podadzą ci warunki dalszego wynajmu. Z przyjemnością udzielimy Ci kontaktów na firmami, które mają już wstępną umowę najmu z deweloperem projektu.

Termin budowy

Rezydencja jest już w budowie, jej ukończenie spodziewane jest do końca 2020 r. Kolejny sezon zimowy możesz spędzić już w swoim apartamencie.

Zainteresowała Cię ta oferta? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania! Zapraszamy do kontaktu.


Foto: photoflorenzo/ Shutterstock.com, nikolpetr/ Shutterstock.com, Martin Dworschak/ Shutterstock.com

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: