Nowe apartamenty nad jeziorem w regionie olimpijskim

Numer referencyjny: CA19814
Kraj: Austria
Region: Seefeld in Tirol
Miasto: Seefeld in Tirol
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 38.15 m2 - 57.61 m2
 
Cena:
249.000 € - 449.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Nabywca nie płaci prowizji

W przepięknym miejscu nad jeziorem, przy polu golfowym, a jednocześnie nieopodal stoków narciarskich i tras biegowych powstał nowy projekt 17 apartamentów. Istnieje możliwość wyboru spośród kilku wielkości apartamentów. Najmniejszy apartament jest przeznaczony dla 2 osób, największy – aż dla 8 osób. Apartamenty są sprzedawane kompletnie urządzone i wyposażone.

Oprócz recepcji i saloniku dla gości, do wspólnych części domu należy również wellness. W strefie wellness znajduje się sauna fińska, kabina na podczerwień oraz pomieszczenie do relaksu. Miejsca parkingowe do dyspozycji wokół całego budynku.

Apartamenty są przeznaczone na sprzedaż na własność, jednak właściciel ma obowiązek komercyjnego wynajmowania nabytej nieruchomości. Oczekiwany dochód z wynajmu w pierwszym roku wynosi nawet 4,61 % od ceny nabycia nieruchomości, po odliczeniu kosztów eksploatacyjnych i przed opodatkowaniem.

Z nieruchomości można również korzystać we własnym zakresie, lecz dalsze jej wynajmowanie musi przeważać. Dla właścicieli nieruchomości zapewniono kompleksowe usługi w zakresie jej zarządzania i wynajmowania, dzięki czemu właściciele nie muszą podejmować żadnych starań. Warunek dalszego wynajmowania nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania umowy o dalszy wynajem komercyjny.

Zakończenie – grudzień 2018.

Seefeld to czarujące miasteczko alpejskie, oferujące zwiedzającym niezliczoną gamę możliwości aktywnego wypoczynku zarówno latem, jak i w czasie zimy.

W samym Seefeld znajduje się pierwszorzędne 18-dołkowe pole golfowe Seefeld-Wildmoos oraz 9-dołkowe pole Golfacademy. W niedużej odległości od pola golfowego rozciąga się jezioro Wildsee, w którym można się kąpać, pływać na łódce lub wędkować. Dla miłośników turystyki górskiej przygotowano aż 650 km szlaków turystycznych. Obszar jest idealny również dla rowerzystów, tenisistów czy paralotniarzy.

Deptak w centrum miasta jest otoczony sklepikami, kawiarniami, restauracjami, barami i hotelami.

Seefeld znajduje się na wysokości 1 180 m n.p.m. i jest miejscem bardzo uczęszczanym przez narciarzy biegowych z całego świata. Oferuje mistrzowskie warunki na szlakach biegowych o łącznej długości 279 km, przygotowanych zarówno pod styl klasyczny, jak i łyżwowy. Na kilku kilometrach można również korzystać z tras biegowych nocą. Ponadto lokalizacja oferuje znakomite warunki do rekreacyjnego, a także wyczynowego treningu biatlonistów.

Na amatorów narciarstwa zjazdowego czeka 48 km fantastycznie przygotowanych stoków – idealnych zarówno dla narciarzy początkujących, jak i zaawansowanych. Narciarstwo bywa urozmaicone zawodami w skokach narciarskich na skoczniach usytuowanych tuż obok stoku narciarskiego.

Widokiem na zaśnieżone Alpy można się cieszyć również podczas wycieczek pieszych po odpowiednio przygotowanych i posypanych zimowych szlakach turystycznych o długości ponad 140 km.

Dzieci, a także dorośli zachwycą się również torami saneczkarskimi, naturalnymi i sztucznymi lodowiskami do uprawiania łyżwiarstwa czy curlingu.

Czy zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zapewnimy obejrzenie nieruchomości w Austrii. Spółka Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: