To co najlepsze z dwóch światów

Numer referencyjny: DP19042
Kraj: Dubaj/ZEA
Miasto: Dubaj
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 36.50 m2 - 130.00 m2
 
Cena:
604.000 AED - 2.065.000 AED (EUR, PLN, USD, CHF, AED) Orientacyjne przeniesienie z AED

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!

W prestiżowej dzielnicy Dubaju - Dubailand - powstaje wyjątkowe miejsce do aktywnego życia w luksusie w okolicy dużego parku i pola golfowego, a także w bezpośrednim sąsiedztwie ekskluzywnych usług i nieograniczonych możliwości, które oferuje tylko Dubai.

Osiedle zamknięte jest inspirowany duchem Beverly Hills. Sercem ośrodka golfowego Trump International Golf Club w Dubaju z polem golfowym z 18 dołkami (zaprojektowany przez Gil Hanzy), największy klub w Dubaju i Trump spa oraz centrum odnowy biologicznej. Obszerny zielony park o powierzchni 400.000 m2 zapewnia bezpieczne i spokojne chwile dla Ciebie i Twojej rodziny. W ośrodku znajduje się 2,5 km długa aleja handlowa ze sklepami, restauracjami i kawiarniami, odkryty basen z piaszczystą plażą, kortami tenisowymi, boiskami do piłki nożnej i boiska do koszykówki, największe lodowisko w Dubaju, Water World, place zabaw, kino i niezliczone możliwości aktywnego spędzania pobytu w Dubaju. Usługi concierge są dostępne 24 godziny na dobę. W zamkniętym osiedlu znajdują się również usługi medyczne i międzynarodowe szkoły dla dzieci. Jednocześnie jesteś blisko słynnych piaszczystych plaż, Dubai Marina, Jumeirah i centrum Dubaju. Więcej informacji o tym wyjątkowym ośrodku można znaleźć tutaj: Życie pośród zieleni, życie w luksusie.

W ramach tego prestiżowego ośrodka będzie oferujemy możliwość zakupu luksusowych apartamentów w nowoczesnym kompleksie trzech wieżowców na polu golfowym Trump International Golf Club w Dubaju z widokiem na zieleń, oraz luksusowe sklepy. Apartamenty przeznaczone są do zakupu jako majątek osobisty (do użytku osobistego bez konieczności dodatkowego wynajmu).

Aby uzyskać więcej informacji i najnowszej wybór nieruchomości w tym projekcie, prosimy o kontakt. Możemy zorganizować prywatnego wycieczki i spotkania z naszym przedstawicielem w Dubaju, z którymi można rozmawiać w języku angielskim. Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: